Стелажі для дому: легенди та реальність

Існує безліч думок, згідно з якими вважається, що металеві стелажі для дому не можна використовувати в якості домашніх меблів.

Насправді, переконливих доводів для того, щоб з цим погодитися, немає. На противагу цьому можна сказати, що домашні стелажі металеві – це досить ефективне рішення для зберігання різноманітних домашніх речей. У даній статті ми постараємося зруйнувати міфи, які склалися навколо практичного використання металевих стелажів в побуті.
металеві стелажі для дому

Легенда №1

Стелаж з металу – це важка і об’ємна конструкція, яка не годиться для використання в побуті. Більшість відразу ж уявляє складське приміщення з величезними металевими конструкціями та спеціальною вантажною технікою. Дані домашні стелажі зазвичай асоціюються у нас зі складськими стелажами для зберігання вантажів або, в крайньому випадку, з архівними або офісними стелажами, але безумовно не спливають у нашій уяві у вигляді стильних рядів полиць.
металеві стелажі для дому

В дійсності:

Сучасні металеві стелажі для дому влаштовані досить компактно і не є важкими. Монтаж і демонтаж стелажів з металу може здійснюватися як в гаражі, так і в будинку. Збірка дуже проста, навіть у порівнянні з меблями з ДСП, і здійснюється за допомогою зачепів. Отже, Вам не потрібні додаткові інструменти для збірки. Не дивлячись на зовнішню масивність, стелажі з металу мають невелику вагу, оскільки виготовлені з тонкої, але дуже міцної сталі. Демонтований стелаж також не викличе у Вас незручностей, завдяки своїй компактності (його легко можна помістити в шафу або комору).

Легенда №2

Відповідним матеріалом для домашніх стелажів є тільки дерево або пластик, але не метал. Аргументом цьому твердженню найчастіше слугує те, що дерево додає більше домашнього затишку. Завдяки цьому стереотипу, в заміських будинках або просто в квартирах використовують саме меблі з ДСП, а залізні конструкції можна побачити виключно в коморах, підсобних приміщеннях або гаражах. Не дивлячись на свою міцність і практичність в сучасних будинках досить рідко зустрічаються металеві меблі.
металевий стелаж для дому

В дійсності:

Ми ні в якому разі не заперечуємо переваг меблів з дерева, але хочемо акцентувати Вашу увагу на тому, що металеві меблі мають ще більшу кількість важливих переваг. Власник, який володіє дерев’яними меблями, часто підвищує цим свій престиж, але варто поглянути, що нам може запропонувати сучасний ринок. Все більшу популярність знаходить стиль інтер’єру хай-тек, в якому якраз віддається перевага металевим меблям, в тому числі стелажам. Це пояснюється тим, що в процесі виготовлення меблів із ДСП і ДВП використовується величезна кількість клею і хімікатів. Сучасний будинок повинен уособлювати безпечне для здоров’я місце, де немає нічого зайвого і куди хочеться повертатися після роботи.

Легенда №3

Металевий стелаж для дому значно поступається в плані зручності дерев’яним шафам і збирає багато пилу.
металеві стелажі для дому

В дійсності:

Це вкрай невірне твердження. Звичайно, на відкритих полицях пил збирається швидше, ніж в закритій шафі, але її достатньо просто витерти. Однак, у стелажів відсутні скрипучі дверцята і скло, що також збирають величезну кількість пилу і можуть розбитися. Вологе прибирання, знову ж таки, набагато простіше здійснюється в кімнаті, обставленій металевими стелажами. Стелажі з металу виконують всі ті ж функції, що і будь-яка інші звичні домашні меблі. Вони як найкраще підходять для зберігання предметів різноманітного призначення. Якщо ж говорити про надійність, довговічність і простоту заміни деталей, то переваги дерев’яних меблів стають не такими помітними. Вантажопідйомність стелажів може становити до 800 кг.

Легенда №4

Не дивлячись на зручність і високу функціональність, стелажів з металу, їх сірий і нудний колір не впишеться в жоден інтер’єр.
металеві стелажі для дому

В дійсності:

У Вас є можливість обрати будь-який відповідний колір з палітри RAL. Також існує безліч майстерень, які можуть виконати красивий малюнок на стелажах.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.