Металеві архівні стелажі для документів

Архівні металеві стелажі розробляються для використання у банках, держустановах, архівах, бібліотеках та інших приміщеннях, де необхідно зберігати документіи. Архівний стелаж конструктивно передбачає один прохід, а стелажні секції пересуваються по рейках (завдяки чому їх також називають “архівними мобільними стелажами”).

Архівні стелажі дозволяють суттєво економити місце і забезпечують швидкий доступ до документів, що зберігаються.
архівні стелажі

Конструкція

Металевий стелаж архівний являє собою зварену раму (1-2 -секційну), на яку встановлюються яруси для зберігання документів. Залежно від конструкції, монтується 6 або 7 ярусів стелажа.

Стелажі для документів розміщуються на пересувній основі, усередині якої встановлені механізми, що приводять конструкцію у рух: двигуни, вали, колеса, стяжки і т.ін. На стіні і на кожній із секцій встановлюється пульт управління стелажною системою.

Архівні мобільні стелажі встановлюються на рейкових направляючих. Якщо стелаж встановлюється в процесі будівництва, то направляючі монтуються в промислову підлогу, якщо в готовому будинку – то монтуються шляхом реконструкції підлоги або монтажу фальшпідлоги. Останній метод найчастіше зустрічається в орендованих приміщеннях.

За бажанням Клієнта, пересувні стелажі можуть додатково комплектуватися кишенями для реєстрів, полицями, роздільниками, дверима, антиперекидними пристроями. Стелажі можуть також комплектуватися замками.
стелажі архівні

Механізми ковзання

Металеві архівні стелажі обладнуються електричним, механічним або ручним приводом. Розглянемо детальніше:

  • електричний – даний тип механізму використовується для переміщення як важких, так і легких архівних вантажів. Переміщення здійснюється за допомогою натискання кнопки на пульті. Також стелажі, в яких використовується еклектичний (автоматизований) механізм, обладнуються додатковим пристроєм безпеки, основне завдання якого – безпечна робота працівників;
  • механічний – в даному типі механізму ковзання здійснюється за допомогою важеля, який активізує обертання приводних коліс;
  • ручний – використовується в архівних стелажах для зберігання легких архівних документів. Конструкція приводиться в рух за допомогою поворотних рукояток, розташованих на торцевій частині стелажних секцій.
  • стелаж для документів

Переваги архівних стелажів

Архівні стелажі для офісу мають ряд незаперечних переваг, серед яких:

  1. ефективне використання офісного простору. Використовуючи архівні пересувні стелажі, Ви можете збільшити площу зберігання на більш ніж 60%, тим самим звільнивши частину офісного простору;
  2. зручність використання. Архівні стелажі сконструйовані з урахуванням побажань фахівців з документообігу і працівників бібліотек та архівів. Стелажі обладнані секціями, які відокремлені одна від одної, завдяки чому забезпечується швидкий доступ до будь-якої з секцій;
  3. легкість (мала вага) конструкції. Вага зібраної конструкції – від 25 кг;
  4. простота монтажу. Зручність складання стелажних систем досягається за рахунок перфорації в бічних стійках. Швидкозйомні кліпси для установки полиць полегшують монтаж і демонтаж стелажів, тим самим скорочуючи тимчасові витрати. На стійках з перфорацією можна монтувати додаткові полиці, не вдаючись до демонтажу конструкції;
  5. довговічність (зносостійкість). Стелажні системи виготовляються з матеріалів з полімерним покриттям, за допомогою якого забезпечується антикорозійна стійкість металоконструкції.

Купівля, монтаж і гарантія

стелаж для документів
Придбати архівні стелажі для зберігання документації можна, звернувшись у відділ продажів стелажних систем. Умови передоплати, поставки та монтажу Ви можете з’ясувати у наших фахівців. Гарантія на стелажні конструкції – від 12 місяців.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.