Гравітаційні стелажі

гравітаційні стелажі
Палети розміщуються на роликові доріжки, які мають гравітаційний нахил в 4%, відносно лицьової сторони. Гравітаційний нахил – це той нахил, який забезпечує рух вантажу (палети) вниз під котом під впливом власної сили тяжіння (гравітації). Є автоматична гальмівна система, виконана за допомогою механічної системи важеля, вона контролює швидкість забезпечення піддонів і підтримує рух палет з кінця в кінець роликовоїдоріжки.

Цей вид гравітаційних стелажів, як правило, обслуговуються за допомогою вилочного навантажувача і ричтрака. Ця підйомна техніка не проникає (не заїжджає) в саму конструкцію стелажів. Завантаження та вивантаження палет – роздільна по стороні. Піддони подається з одного боку, і витягуються з протилежного боку, тим самим усувається подвійна обробка у адміністратора області.

стелажі гравітаційні
Висока пропускна здатність, в поєднанні з автоматичним обертанням роликів, є основною перевагою цієї системи. Ця система гарантує принцип F.I.F.O. (Перший прийшов, Перший пішов), так як вона забезпечує автоматичну наявність черговості палет. Зберігання товарів з датою закінчення терміну придатності або партії продуктів легше контролювати, застосовуючи цю систему. Є можливість організувати наскрізну (проточну) зону, і використовувати в якості буферного накопичувача в області доставки, виробництва, отримання товару та відправлення.

Дуже висока щільність зберігання досягається, коли є необхідність в зберіганні великої кількості піддонів.

У кожній проточній секції може перебувати до 12 піддонів в ряду. Також серед переваг цієї системи зберігання – в оптимальному обсязі використання, а також можливість для інтеграції в автоматизовані потоки вантажу.

Попередній прорахунок на стелажі гравітаційні можна замовити заповнивши форму зворотного зв’язку або передзвонивши.

стелажі гравітаційні

Крім палетної гравітації, існує ще й полична гравітація. Поличні гравітаційні стелажі конструктивно влаштовані за тим же принципом, що і палетні гравітаційні. Кожен рівень зберігання складається з безлічі роликових доріжок, під кожну коробку або ящик, наприклад. Завантаження та вивантаження товару відбувається з різних сторін, а по роликових доріжках переміщується вантаж під дією гравітації. Робота здійснюється за принципом FIFO для різних видів товарів складування (коробки, ящики, пластикові контейнери і т.д.). При цьому забезпечується постійна подача товарів в робочу зону для комплектації і збірки.

При розрахунку поличною гравітації важливими параметрами є вага і розмір кожної коробки, ящика, за якими приймається рішення про використання загальної роликової доріжки шириною на всю секцію, або точкове використання роликів під кожну коробку з бічними обмежувачами (сепараторами).

Стелажі гравітаційні можна купити заповнивши форму замовлення або передзвонивши за телефоном (див. “Контакти”)
стелажі гравітаційні

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.