Гідрівлічний підйомний стіл, або ліфт

Гідравлічний стіл – це універсальний та дуже ефективний різновид складського обладнання, який забезпечує автоматизацію підйому вантажу на невелику висоту.
Гідрівлічний підйомний стіл, або ліфт

Сфера застосування

Як правило, гідравлічні столи використовують на таких об’єктах:

    • магазини;
    • автосалони;
    • складські комплекси;
    • виробничі цехи та ін.

підіймальний стіл

Гідравлічний підйомний стіл досить простий в експлуатації та має відносно невисоку вартість. Його обслуговування не потребує значних витрат. На жаль, на ринку підйомного обладнання України цей тип обладнання не досить поширений, однак гідравлічні підйомні столи ідеально підходять для застосування у будівництві та у переобладнанні багатьох об’єктів.

Обираючи модель підйомного столу, важливо точно знати, на яку висоту Ви плануєте піднімати вантаж та врахувати тип розподілення навантаження. Максимальна висота, на яку підйомний стіл здатен підняти вантаж, складає 7 метрів, однак цей недолік компенсується високою вантажопідйомністю (від 500 до 6000 кг).

Гідравлічний підйомний стіл найчастіше застосовується на багаторівневих стоянках для підйому та опускання автомобільного транспорту, для вантажного сполучення та в якості промислового обладнання. При використанні в промисловій галузі, столи підйомні дозволяють заощадити гроші та час, зменшують навантаження безпосередньо на робітників, підвищують якість роботи та знижують не тільки грошові витрати, а й трудові.

підйомний стіл

Гідравлічні підйомні столи можуть успішно використовуватися не лише в промисловій сфері. Вони також знаходять своє застосування в котеджах і приватних будинках (в якості ліфта, який, наприклад, з’єднує будинок з підземним гаражем). Це доводить, що підйомний стіл також може застосовуватися у побутовій сфері.

Як зазначено вище, підйомники гідравлічні використовуються в сфері будівельних та ремонтних робіт. Оскільки обладнанням не завжди користуються спеціалісти, особлива увага приділяється організації безпечної роботи персоналу на робочих місцях. Це досягається за допомогою надійної системи безпеки підйомного пристрою.

Особливості конструкції

 гідравлічний ліфт
Підйомний механізм гідравлічного стола – це металева платформа з огорожами по усьому периметру. Платформа пересувається у вертикальній площині за допомогою системи важелів і гідравлічних циліндрів. Максимальна висота, на яку гідравлічний підйомник здатний підняти вантаж – 16 метрів. Ця перевага робить підйомник незамінним при обслуговуванні, ремонті та будівництві приміщень промислового призначення.

Гідравлічні підйомники отримали широке поширення серед власників автомобілів і СТО. Таке обладнання має назву – автомобільний підйомник, або гідравлічний підйомник для СТО.

Ще один важливий нюанс, на який варто звернути увагу перед замовленням підйомного стола, гідравлічного підйомника або ліфта – це узгодження плану проектування зі спеціалістом. Ці додаткові витрати дозволять Вам заощадити велику кількість коштів у майбутньому, оскільки дуже важливо, щоб підйомний пристрій максимально підвищував ефективність роботи, а не гальмував робочі процеси на підприємстві.

 гідравлічний ліфтПід час проектування вантажопідйомних пристроїв, необхідно врахувати можливість об’єднання окремих ділянок або роз’єднання робочих ділянок. Правильний розрахунок дозволить оптимізувати роботу, заощадити Ваш час та кошти. Для розрахунку ліфтів у висотних будівлях часто використовується математичне моделювання.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.