Гідравлічні підйомні столи

Гідравлічний підйомний стіл – це вантажопідйомна платформа оснащена спеціальними механізмами, які забезпечують переміщення підйомника у вертикальній площині. Столи підйомні широко використовуються в складському, виробничому і промисловому секторах економіки. Вони забезпечують механізоване переміщення/підйом важкої продукції і вантажів. Використовуючи гідравлічні столи Ви можете безпечно, швидко і якісно виконати переміщення вантажу в мінімальні терміни (час).

Підйомні гідравлічні столи нашого виробництва надійні в роботі і прості в обслуговуванні. Стаціонарний підйомний стіл має досить широку область застосування, іноді навіть використовується в нестандартних ситуаціях.

гидравлические подъемные столы

Область застосування підйомних столів:

 • в магазинах і складах;
 • на СТО і в приватних гаражах;
 • в складських комплексах і логістичних центрах;
 • на промислових та виробничих підприємствах;
 • в якості вантажного підйомника або ліфта;
 • та на інших об’єктах, де є необхідність у переміщенні вантажів.

ножничные столы подъемные

Підйомні столи ножичного типу

Найбільшою популярність серед підйомників користується ножичний підйомний стіл. Ножничний підйомник користується надзвичайною популярністю завдяки своїм конструктивним особливостям і практичним можливостям.

Ножничний підйомний стіл складається з платформи, на якій розміщується вантаж, системи важелів (які в народі називають ножицями) і гідравлічного приводу.

подъемные столы ножничного типа

Ножничний підйомник може використовуватися як всередині приміщення, так і на вулиці (поза приміщення). Підйомний стіл ножичного типу може використовувати як на складі або магазині, так і може вбудовуватися в технологічну або виробничу лінію. Підйомники підйомні столи можуть використовуватися при низьких температурах, більше інформації про експлуатацію підйомників Ви можете отримати у наших спеціалістів.

Гідравлічний підйомник може підніматися на висоту до 12 метрів, якщо потрібна мінімальна висота, то в такому випадку Вам підійдуть низькопрофільні підйомні столи. Стіл підйомний може піднімати вантажі вагою до 10 тонн. За площею підйомний стіл гідравлічний може мати як стандартні габарити, які можна уточнити у наших фахівців, так і нестандартні під замовлення.

подъемные столы ножничные

Підйомний гідравлічний стіл піднімається зі швидкістю до 0,15 м/с. Стіл гідравлічний підйомний значно прискорить роботу на Вашому складі, магазині, промисловому або виробничому підприємстві. Наші співробітники допоможуть Вам з вибором оптимального підйомника для Вашого бізнесу.

Гідравлічний стіл підйомник. Переваги:

Підйомні столи гідравлічні володіють рядом незаперечних переваг, серед яких:

 1. низька ціна підйомника;
 2. завантаження/вивантаження здійснюється з 4 -х сторін;
 3. монтаж виконується в мінімальні терміни;
 4. гідравлічний стіл може встановлюватися як у приміщенні так і на вулиці;
 5. підйомні столи мають мінімальні вимоги стосовно буд. частини (досить приямокка);
 6. підйомний стіл не вимагає значних вкладень при технічному обслуговуванні;
 7. можливість виконання монтажу і демонтажу конструкції для переміщення в інше місце (актуально для підприємств орендують приміщення/територію).

гидравлические подъемные столы ножничного типа

Виробництво підйомних столів

Ми самостійно виготовляємо підйомні столи платформи та інші вантажопідйомні механізми. Наше виробництво знаходиться в Київській області, м. Біла Церква. Ви можете вибрати підйомник з тих, що є в наявності або замовити стіл підйомний гідравлічний під замовлення. Купити підйомний стіл гідравлічний можете з будь-якого з телефонів зазначених у контактах на сайті. Ціна Вас приємно здивує, тому що ми виробник і Ви не є переплачуєте за націнки посередників. Також нашу продукцію можна купити у дилерів. Гарантія на готовий підйомник – 36 місяців.

ножичні підйомники

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.