Гідравлічні підйомні платформи

Гідравлічні платформи – це тип підйомного обладнання, яке переміщується у вертикальній площині за допомогою гідравлічних циліндрів і системи важелів. Підйомники обладнуються гідравлічною станцією, яка працює від електричної мережі та комплектуються спеціальною рамою, яка підвищує безпеку в процесі роботи підйомника шляхом зупинення платформи, якщо під підйомний стіл потрапить сторонній предмет.

Підйомні платформи в складській логістиці

 підйомні столи і платформи
Підйомні столи і платформи незамінні в складської логістики. Завдяки своїм конструктивним особливостям, підйомні платформи можуть використовуватися як для підняття на невелику висоту (для мінімальних висот низькопрофільні підйомні столи), так і на висоту до 12,5 метрів (високопідйомні столи). За вантажопідйомністю, можна обрати платформу з можливістю підйому вантажів вагою до 10 т, в деяких випадках навіть більше.

Виробництво підйомників

 гідравлічні платформи
Завод Київліфт виробляє вантажні підйомні платформи, використовуючи у виробництві високоякісні комплектуючі та 8-річний досвід у виготовленні гідравлічних підйомних столів і платформ.

Наші підйомні столи платформи працюють на більш ніж 200 об’єктах по всій Україні та у країнах колишнього СНД. Підйомники нашого виробництва рекомендують наші Клієнти.

Придбати гідравлічні підйомні платформи можна у нас на складі з доставкою 1-2 дні або на замовлення. На складі представлені різні моделі гідравлічних підйомників. Наш завод підтримує складський запас в 20 одиниць. Більш детальну інформацію можна отримати у відділі продажів.

підйомний стіл-платформа

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.