Фронтальні стелажі

фронтальні стелажі
Фронтальні стелажі палетні отримали високу популярність завдяки своїй практичності. На них може зберігатися як однорідний, так і різнорідний вантаж.

Конструкція стелажів складається з горизонтальних балок і вертикальних рам, вони комплектуються фіксаторами для захисту горизонтальних балок від випадкового вибивання вилами навантажувача.

фронтальний стелаж

Стелажі з фронтальним навантаженням дають вільний доступ до будь-якого з піддонів. Виділяють кілька різновидів фронтальних стелажів:

  • пересувні – встановлюються на рухомі опори, і за допомогою електричного приводу переміщуються по спеціальних рейках. Максимально використовується складська площа, однак пересувні стелажі мають високе енергоспоживання;
  • широкопрохідні – мають широкий прохід, зазвичай 2,5-3,5 метра, найбільш проста і доступна металоконструкція, завдяки чому і найбільш поширена. З недоліків: не дуже ефективне використання площі складу, близько 40%;
  • вузькопрохідні – довжина проходу варіюється від 1,5 до 1,9 метрів, істотно заощаджується площа складу, і, в той самий час, такі стелажі вимагають купівлі дорогого обладнання для обслуговування (ричтрака або штабелера);
  • стелажі “подвійної глибини” – конструктивно стелажі розставляються по 2. Для обслуговування вантажів потрібні вилочні навантажувачі або штабелери. Через обмеження доступу до палет, що знаходяться всередині, знижується швидкість обробки вантажу, і в кінцевому результаті “страждає” вантажообіг.

фронтальні стелажі
Стелажі з фронтальним завантаженням надають вільний доступ до всіх поддонів. В основному на стелажах розміщуються європіддони EUR та фінські піддони FIN.

Зазвичай фронтальними стелажами обставляють складські комплекси та логістичні центри. Фронтальні стелажі розраховані на навантаження до 5 тонн на пару балок і до 30 тонн – на секцію.

Якщо Вас зацікавила ціна на фронтальні стелажі або бажаєте оформити замовлення – заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте нашим фахівцям.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.