From Internet TV. Випуск 1: Формула-1 на автонавантажувачах

У місті Челябінськ (Росія) в 2012 році проводився конкурс серед водіїв автонавантажувачів. Завданням конкурсу було розповісти молоді про те, що життя на підприємстві захоплююче і цікаве. У підсумку, захід вийшов веселим, а змагання виглядали ефектно і потішили учасників та вболівальників. У конкурсі брало участь 4 найбільших підприємства Південного Уралу. Конкурс складався з 2-х частин:

  • теорія – протягом 20 хвилин конкурсанти відповідали на запитання з правил дорожнього руху та безпеки;
  • практика – забивання м’яча в баскетбольне кільце, маневрування з відром води на смузі перешкод, переміщення піддонів на швидкості та інші завдання.

Учасникам конкурсу довелося продемонструвати всі свої вміння, наприклад, закрити сірникову коробку кареткою вил, при цьому не пом’явши картон. Ці та інші конкурси підтвердили майстерність учасників, яка відточувалася роками роботи на складі. У складських приміщеннях, де відбувається інтенсивний рух в стелажних коридорах, виконується робота з вантажем на стелажах і т.д., просто необхідний високий професіоналізм водія автонавантажувача.
автонавантажувачі

Передісторія

У 2011 році проводилися змагання між водіями автонавантажувачів. Проходили ці змагання в межах заводу (внутрішньозаводські змагання). Всі завдання бцли схожі на щоденну роботу, яку водіям потрібно виконувати якісно, не спричиняючи аварійних ситуацій.

Довідка

Автонавантажувач – це тип складської техніки, який використовується для завантаження/розвантаження і переміщення вантажів. Застосовуються автонавантажувачі в основному для обслуговування вантажу на піддонах при роботі зі стелажними конструкціями (палетними, гравітаційними, Drive-in).

У наступному випуску

Крах стелажів на складі алкогольної продукції. Дивитися: 5000000 за 5 секунд.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.