Чотирьохстійкові підйомники

чотирьохстійкові підйомники
Чотирьохстійковий підйомник – різновид автомобільного підйомника, один з найбільш популярних підйомників для автосервісу. На відміну від двостійкових підйомників, які популярні в приватних гаражах або у невеликих СТО, чотиристійкові підйомники дозволяють виконувати ремонт габаритних транспортних засобів, включаючи повнопривідні джипи, мікроавтобуси і т.п.

Автопідйомник чотирьохстійковий дозволяє виконувати такі операції як розвал/сходження, ремонт трансмісії, балансування коліс і ремонт ходової та ін.

Більшість ремонтних робіт виконуються під автомобілем, в більшості випадків можна використовувати яму, але вона ніколи не зможе повноцінно замінити підйомник чотирьохстійковий. До всього іншого, бувають ситуації, коли технічно немає можливості обладнати яму (ґрунтові води, пролягання телекомунікацій та ін.), У зв’язку з цим, іноді можливо використовувати тільки підйомник. Підйомники чотирьохстійкові надійні і володіють системами захисту, які перешкоджають виникненню нещасних випадків при обриві фази, відключенні електроенергії, пошкодженні гідроциліндра, механічній поломці і т.д.

Чотирьохстійкові підйомники для автосервісу: характеристики

 чотирьохстійковий підйомник
З назви зрозуміло, що конструктивно підйомники автомобільні чотирьохстійкові складаються з 4-х стовпів-стійок, на яких розташовуються трапи (зазвичай пов’язані між собою) або платформа для транспортного засобу. Автомобіль заїжджає по похилому трапу на автомобільний чотиристійковий підйомник, після чого платформа приводиться в рух електрогідравлічним або електромеханічним приводом (використовується на підйомниках з невеликою вантажопідйомністю, тому що має високий знос механічних елементів). Чотирьохстійковий електрогідравлічний підйомник може мати виїмки під виворотні кола або бути рівним, мати розвантажувальний майданчиком та ін.
 чотирьохстійковий підйомник

Різновиди і модифікації

Чотирьохстійковий підйомник може випускатися в декількох

 • варіаціях трапів:
 • трапи без виїмок;
 • трапи з виїмками під передні кола;
 • трапи з виїмками під передні кола + виїмки під задні рухливі пластини.

Гідравлічні підйомники мають такі переваги перед електромеханічними:

 1. надійність;
 2. простота конструкції;
 3. безшумність роботи;
 4. плавність ходу.

Обираючи чотирьохстійковий підйомник слід звернути увагу:

 • на вантажопідйомність;
 • на висоту підйому;
 • на відстань між колонами і платформами;
 • на ширину і довжину платформи.
 • чотирьохстійковий підйомник

Недоліки

Всупереч безлічі своїх переваг, у даного підйомника є й недоліки серед яких варто відзначити:

 1. платформа з чотирма стійками істотно обмежує доступ до багатьох частин транспортного засобу;
 2. підйомник піднімає автомобіль, який стоїть на платформі, що не дозволяє знімати колеса і працювати з гальмівними пристроями.

Обираючи автомобільний підйомник звертайте особливу увагу на сумісність з тим або іншим стендом розвал-сходження, оскільки є деякі особливості по взаємному використанню стендів розвал-сходження і чотирьохстійкового підйомника. Наш завод рекомендує ножничний підйомник для Вашого автосервісу. Підйомники ножничного типу нашого виробництва широко використовуються на складах, в магазинах і на СТО. Гарантія на всі вироби – від 2-х років.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.