Чому металеві стелажі такі популярні

металевий стелаж
У наш час металеві стелажі знайшли широку популярність і продовжують поширюватися в магазинах, бібліотеках, офісах, складських приміщеннях та інших подібних об’єктах. Цікаво, що саме стелажі металеві є найбільш використовуваними серед усього розмаїття видів стелажних конструкцій.

Чому ж саме металеві?

металевий стелаж
Відповідь на це питання проста, як і все геніальне. Металеві стелажні конструкції універсальні. Це пояснюється як матеріалом, з якого вони виготовлені, так і низкою переваг, які виділяють їх із загального числа подібного обладнання.

Пропонуємо Вам ознайомитися з перевагами металевих стелажів, серед яких:

  1. універсальність у використанні;
  2. можливість регулювання висоти полиць;
  3. можливість модифікації конструкції (кутові або острівні конструкції);
  4. займають мінімум робочої площі;
  5. практичність: зручний і простий доступ до товарів різної форми і розмірів, розміщених на стелажах;
  6. надійність і стійкість до погодних умов, а також до різноманітних фізичних і механічних факторів;
  7. відповідність нормам пожежної та екологічної безпеки;
  8. дизайн стелажів, який дає можливість використовувати дане обладнання як у виробничих, так і в торгових приміщеннях (в якості вітрин).

Нагадуємо також, що існують різні види металевих стелажів, такі як: мезоніни, офісні, архівні, торгові, поличні та ін.

При виборі стелажа, варто звернути особливу увагу на характеристики товару, який Ви плануєте зберігати на полицях, а також на місце, де буде зберігатися вантаж.

Металеві стелажі: особливості конструкції

металевий стелаж
Конструкція металевого стелажа теж може бути різноманітною. Це означає, що полички та інші комплектуючі можуть виготовлятися з будь-якого матеріалу (за бажанням Замовника), а в якості основи використовується стандартний металевий профіль.

Завдяки різноманітності можливих покриттів, існує величезна кількість різних видів товарів, які можна зберігати на полицях металевих стелажів. Найбільш поширеним видом покриття є порошково-полімерне. Даний вид вважається універсальним.

Металеві стелажі досить зручні для перенесення і транспортування і прості у збірці/розбірці, що також є безперечною перевагою даного виду обладнання. Чи варто придбати стелажі металеві для складу? Оцінивши всі переваги і можливості стелажів металевих, Ви неодмінно зрозумієте, що знайшли найбільш вигідне і зручне рішення для Вашого бізнесу, а головне – знайшли спосіб надійного зберігання цінного вантажу і одночасної економії корисної площі на об’єкті.

Якщо Ви вирішили придбати металеві стелажі або у Вас виникли питання щодо ціни і доставки, звертайтеся в торговий відділ компанії «Київліфт» за телефоном, вказаним в розділі «Контакти». Ми гарантуємо, що обладнання прослужить довгі роки і здивує Вас своєю надійністю.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.