Ножичний підйомник

Висока якість за помірною ціною. Купуйте у виробника КИЇВЛІФТ.

Консольний підйомник

Продаємо підйомники консольного типу власного виробництва

Вигідні пропозиції

Монтаж

Виробляємо монтаж обладнання на протязі тижня після оформлення замовлення

Сервіс

Пропонуємо клієнтам сервісне обслуговування повного циклу в будь-який час

Гарантія

Надаємо гарантію від 3-х років на монтаж та обладнання

Продукція

Наші проекти

З нами надійно

ООО КИЕВЛИФТЗавод промислового піднімального устаткування ТОВ «КИЇВЛІФТ» - спеціалізується на випуску підйомних механізмів різного призначення. Промислові потужності заводу розташовуються в місті Біла Церква, за адресою вулиця Фастівська 23. Центральний офіс компанії знаходиться в м.Києві по вулиці Серпова 11, офіс 219. Завод випускає серійно різні види підйомних механізмів:
 • гідравлічні підйомники ножничного типу, так званий, - бур підйомний стіл;
 • гідравлічні консольні підйомники;
 • електромеханічні підйомники консольного типу;
 • підйомники шахтного типу (електромеханічні, вантажопідйомний механізм - тельфер або лебідка);
 • малогабаритні, що переміщуються мобільні крани;
 • загороджувальні бронеостанавлівающіе перешкоди (протитаранні перешкоди) і болларди (висувні стовпчики);
 • дорожні блокіратори (для залізниці, залізничні блокатори).
Вся продукція, що випускається заводом КИЇВЛІФТ продукція, випускається за діючими технічними умовами (діючі ТУ), випускається в заводських умовах, має повні пакети необхідних документів, регулярно проходить сертифікацію і має діючі сертифікати якості УкрСЕПРО. Наша Компанія дуже ретельно контролює якість готової продукції, всі вироби відпускаються Клієнтам, тільки пройшовши всебічні випробування на міцність і вантажопідйомність. Завод КИЇВЛІФТ гарантує справну роботу своїх виробів протягом усього гарантійного терміну експлуатації (стандартний гарантійний термін експлуатації на вироби ТОВ «КИЇВЛІФТ» - 36 календарних місяців, стандартний розрахунковий термін експлуатації виробів - не менше 7 років). Вся технічна документація, на що випускається нашим заводом обладнання, виконується нашим проектним відділом.
Основна частина продукції заводу реалізується через мережу дилерів (Україна, Росія, представництво в Росії), а також продукцію заводу можна придбати, зателефонувавши в торговий відділ в центральному офісі компанії. На сьогоднішній день компанія КИЇВЛІФТ випускає серійно більше 200 підйомників на рік, і має найбільшу складом готових гідравлічних підйомних столів в Україні та Росії.Гідравлічний підйомник нашого виробництва дуже добре себе зарекомендував в процесі експлуатації, а дієва гарантія і оперативний сервіс дозволили витіснити з ринку України основну масу кустарних виробників. Наше підйомне устаткування успішно працює більше, ніж на 400 об'єктах України і Росії (магазини і склади, торгові бази і виробництво, телебачення і аеропорти, електростанції і VIP-об'єкти). Гідравлічні підйомні столи, що випускаються на нашому заводі, дуже добре себе зарекомендували і успішно працюють в мережах роздрібної торгівлі:
 • магазини мережі «Billa»;
 • магазини мережі «Велика Кишеня»;
 • магазини мережі «Адвенсіс» (Караван);
 • магазини мережі «Фоззі» (Сільпо);
 • магазини мережі «Таврія В».
Також ми продаємо стелажі металеві під замовлення і зі складу! Виконуємо проект і постачання, монтаж і гарантійне обслуговування. Наші стелажі використовуються на складах по всій Україні. Ставши нашим клієнтом - Ви ніколи більше не захочете купувати складське і промислове обладнання в іншому місці! Тільки в нашій компанії Вам нададуть дійсно професійну підтримку, гідний сервіс, відмінна якість виробів і швидке реагування на гарантійні випадки. Ми випускаємо тільки найкращу продукцію! Наша техніка - не ламається! Наш девіз:
«Професіоналізм - Європейська якість - Українська ціна - Правдива гарантія!»

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.